İpek Özkök Fan Forum Resim Biyografi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
İpek Özkök Fan Forum Resim Biyografi

İpek Özkök Fan Forum Resim Biyografi Gece Gündüz Dizisi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Aslan-ihtiyar-sipsi

3 posters
YazarMesaj
Admin
Administratör
Administratör
Admin

ruh halim: : Aslan-ihtiyar-sipsi Olgun10

Aslan-ihtiyar-sipsi Empty
MesajKonu: Aslan-ihtiyar-sipsi   Aslan-ihtiyar-sipsi Icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 11:42 am

aslan:ehh o zaman eglenmeye devam edicen..bizim için bi araba bulcaksın..
ihtiyar:çalıntıı
sipsi:yok artıkkk..yarın emniyet amiri olucaksınız..çalıntı araba..sizin ne işiniz olur çalıntı arabayla ya Aslan-ihtiyar-sipsi Img-hysterical
ihtiyar:bize değil oğlum,yaw sen anlatsnaa şuna ben..bu herif benim sinirimi bozuyo ya..
aslan:gel lan buraya...
sipsi:nesi waar..
aslan:kılı dönmüş Aslan-ihtiyar-sipsi Img-hysterical
sipsi:waah waah wah wah..
aslan:sipsi..plaka bu..araştır..araba kimin üzerine..araba alınıp satılmışmı,şu an araba nerede...
sipsi:taam hallederiz..siz beni bi eve bırakn mahalleye..cok terledim üstümü değiştirim hem..ordan şe yaparız...Aslan-ihtiyar-sipsi Img-hysterical
aslan:tamam ben emniyete gidiyorum..emniyete atarım seni Aslan-ihtiyar-sipsi Img-hysterical
sipsi:he yok..emniyet falan yorulmayın..müdürüm gel gel..amirim buyrun..
ihtiyar oglum bana yalamalık ypma..bana yalamalık ypma..hazz etmiyorum yaAslan-ihtiyar-sipsi Img-hysterical

Aslan-ihtiyar-sipsi Th_GeceGunduz05ByDayicikavi_001980000 Aslan-ihtiyar-sipsi Th_GeceGunduz05ByDayicikavi_001981760 Aslan-ihtiyar-sipsi Th_GeceGunduz05ByDayicikavi_001999200
https://ipekozkok.yetkin-forum.com
sarpipekkolik
Üye
Üye
sarpipekkolik

Kadın
ruh halim: : Aslan-ihtiyar-sipsi Cilgin10

MesajKonu: Geri: Aslan-ihtiyar-sipsi   Aslan-ihtiyar-sipsi Icon_minitimeC.tesi Ocak 31, 2009 7:06 pm

güzel olmuş saol
Pipiliano
Üye
Üye
Pipiliano

MesajKonu: Geri: Aslan-ihtiyar-sipsi   Aslan-ihtiyar-sipsi Icon_minitimePtsi Şub. 02, 2009 3:46 pm

teşşekkürler

Aslan-ihtiyar-sipsi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ihtiyar kac kilosun sen ya